« на головну 26.06.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Суспільство

Профспілка за сучасне обличчя державної служби!

Профспілка за сучасне обличчя державної служби!

З нагоди 100-річчя запровадження державної служби України за ініціативи голови Профспілки працівників державних установ Укра­їни Юрія Піжука молоді спілчани провели флешмоб «Профспілка за сучасне обличчя державної служби».


З азначена ініціатива була підтрима­на Національним агентством Украї­ни з питань державної служби, зо­крема до інформаційної кампанії до­лучився заступник голови НАДС Ан­дрій Заболотний.

Державні службовці, посадові особи орга­нів місцевого самоврядування – це професій­ні, порядні та патріотичні люди, які щоденно виконують складні завдання, поставлені дер­жавою. Саме такі люди здатні змінити облич­чя державної служби України та своєю пра­цею створити її новий імідж. Серед спілчан є багато активних молодих людей, які сьогодні чесно виконують свої посадові обов’язки, за­ймаються волонтерством і благодійністю, проводять навчання і тренінги, самовдоско­налюються і переконані, що Україна – це дер­жава, якою варто пишатися і заради процві­тання якої варто працювати.

Флешмоб розпочали урочисто з Державного гімну України. Далі відбулася промовиста міні- вистава про те, що Україна – єдина, і ми маємо гуртуватися навколо прагнення працювати за­для добробуту наших громадян. На завершення передбачався рафтинг.

Своїми враженнями від флешмобу поділився заступник голови НАДС Андрій Заболотний, який, зокрема, зазначив, що Профспілка є тією силою, яка здатна об’єднати державних службов­ців в їх прагненні змінити на краще державну службу в Україні: «Молодь Профспілки прагне до змін та розвитку, об’єднана цінностями, які є спільними як для профспілки, так і держслужби. Виступаючи за новий імідж української держав­ної служби, профспілкова молодь хоче бачити її сучасною, успішною, чесною та патріотичною».

Рафтери-профспілковці продемонстрували не лише силу духу та волі, а й навички працюва­ти в команді. Чудові емоції, неперевершені вра­ження, а ще відчуття спільної мети та роботи створювали неймовірний настрій.

Патріотичні, професійні, сучасні та чесні – такі державні службовці нового покоління. Ми маємо дійсно талановиту, професійну молодь, тож ново­му обличчю державної служби України бути!

ОКСАНА ГУЗЬ,

ГОЛОВА МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ

Юрій Піжук, голова Профспілки працівників державних установ України:

«Протягом багатьох десятків років на державній службі накопичено суттєвий досвід, який можна і варто використовувати в розбудові нової сучасної держави. Однак, чимало речей заважають просу­ванню державної служби вперед, і саме ідея флешмобу «Профспілка за сучасне обличчя дер­жавної служби» – це прагнення показати суспіль­ству, що державна служба України змінює своє обличчя. Проведення рафтингу членами Молодіж­ної ради Профспілки та учасниками флешмобу є символом руху від старого до нового на держав­ній службі. Залишаючи на березі такі негативні явища, як бюрократизм, корупція, безвідповідаль­ність та беручи з собою в дорогу найкращі якості, притаманні державним службовцям, вироблені 100-річною історією, такі як: професійність, поряд­ність, патріотизм, учасники рафтингу згуртовани­ми командами спустились на воду. Проходячи складні, небезпечні пороги Південного Бугу, сим­волічно долаючи труднощі, перепони та виклики життя молоді державні службовці – члени Проф­спілки несуть найкращі якості державної служби до нового берега, до нового майбутнього».

 


Стрімкі човни

6–8 липня у смт Добротвір на Львівщині відбули­ся Всеукраїнські змагання з веслування на бай­дарках і каное «Стрімкі човни» (західна зона).

У змаганнях взяли участь понад 250 веслярів з Луцька, Ковеля, Новодністровська, Івано-Франківська, Бурштина, Хмельниць­кого, Волочиська, Тернополя, Шацька, Рівного, Дубно, Берез­ного, а також вихованців усіх чотирьох веслувальних спортив­них шкіл Львівщини – СДЮШОР «Веслярик», ДЮСШ № 3 м. Львова, СДЮШОР № 1, ДЮСШ «Добротвір». Учасники змагались у ві­кових категоріях 2002–2003 та 2004–2005 р. н. на дистанціях 200, 500 та 1000 м.

Команду Хмельницької ДЮСШ № 2 представляли спортсмени Анастасія Дежицька, Анастасія Губай, Олександра Гайдаржи, Тетяна Зозуля, Іван Качинський та Андрій Кашуба.

Найкращих результатів досягли вихованці тренера Миколи Кушти – Анастасія Дежицька (двічі посіла друге місце у каное-одиночці на дистанціях 200 та 500 м), а також Анастасія Губай та Олександра Гай­даржи (двічі посіли друге місце у каное-двійці на тих же дистанціях).

ВАЛЕРІЙ МАРЦЕНЮК

 


Меценати долучилися до оздоровлення дітей у «Барвінку»

З авдяки зусиллям голови обласної органі­зації профспілки працівників житлово-ко­мунального господарства, місцевої про­мисловості, побутового обслуговування населення Івана Зелінського цього літа тут оздоровилися 270 дітей, до справи залучено спон­сорів з Німеччини, Нідерландів та Чехії.

Зокрема, за кошти Баварської громади з Німеччи­ни оздоровлено 40 дітей з малозабезпечених сімей Пе­речина і Перечинського району, якими опікувалася директор відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради Ольга Барзак – ко­лишній багаторічний директор табору «Барвінок». Ін­ший спонсорський внесок – оздоровлення 85 дітей з м. Рівне за кошти благодійного фонду Оеkroe в Нідерлан­дах. Цього року профспілковий лідер галузі вперше зумів залучити ще й спонсорів із Чехії, за кошти яких відпочили 70 дітей із Сваляви.

Уже 4 роки поспіль оздоровлює в «Барвінку» дітей Київська обласна організація профспілки працівни­ків ЖКГ. Понад 30 дітей з Київщини чудово провели в Закарпатті свої літні канікули.

Спортивний напрям діяльності оздоровниці осо­бливо підтримує голова обласної профспілки Іван Зе­лінський, відомий в області волейболіст. Цього літа юні мукачівські волейболісти під керівництвом трене­ра Лариси Колнишевої поєднували тут відпочинок і заняття спортом.

Програма відпочинку дітей у «Барвінку» дійсно ціка­ва. Усім запам’яталося урочисте відкриття однієї з табір­них змін, що відбулося в день свята Івана Купала у формі театралізованого дійства під керівництвом Наталії Фе­дин та Крістіни Гаджеги. На дітей також чекали цікаві екскурсії до історичних пам’яток Закарпаття – замків в Ужгороді, Мукачеві, Невицькому, Чинадієві, туристично­го комплексу «Воєводино» та водоспаду у Лумшорах на Перечинщині, відвідування заводу «Джейбіл» в Ужгород­ському районі, сироварні та соко-винного заводу в Пере­чині, знайомство з майстер-класами відомого кондитера з виготовлення тортів Валентина Штефаньо, купання в басейнах «Спартак» і «Буревісник» в Ужгороді тощо.

СЕРГІЙ БАРАНЧИКОВ,

ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-

ГУМАНІТАРНОЇ РОБОТИ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛПРОФРАДИ

18.08.2018ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання