« на головну 02.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Суспільство
Суспільство
  ВОЛОНТЕРСТВО – НАШ НАВІГАТОР НА ШЛЯХУ ДОБРИХ СПРАВ
ВОЛОНТЕРСТВО – НАШ НАВІГАТОР НА ШЛЯХУ ДОБРИХ СПРАВ Чернігівська міська організація профспілки працівників освіти і науки у цей важкий час активно долучилася до волонтерського руху, що об’єднав наше суспільство. Робити добрі справи завжди приємно і корисно.
 
Суспільство
  ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У ЗАКАРПАТТІ
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У ЗАКАРПАТТІ Відзначення 31-ї річниці відновлення Незалеж­ності нашої держави в Ужгороді вже традиційно розпочалося світанко­вою молитвою за Україну від Заслуженого акаде­мічного Закарпатського народного хору під керів­ництвом заслуженої пра­цівниці культури України Наталії Петій-Потапчук.
 
Суспільство
  ЛІТНІ КАНІКУЛИ У БОЛГАРІЇ
ЛІТНІ КАНІКУЛИ У БОЛГАРІЇ Оздоровлення дітей медиків є пріо­ритетним напрямом діяльності За­карпатської облорганізації профспіл­ки працівників охорони здоров’я (го­лова Володимир Турок). Щороку діти відпочивають у дитячих оздоровчих таборах Закарпаття та на морі.
 
Суспільство
  З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ
З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ «Новий дім у гуртожитку училища» – саме так багато переселенців на­зивають свій прихисток під час ві­йни у закладах профтехосвіти.
 
Суспільство
  УКРАЇНСЬКІ МЕДІЙНИКИ В ЯПОНІЇ: ТРИ ПОДІЇ ОДНОГО РАНКУ В САЙТАМІ
УКРАЇНСЬКІ МЕДІЙНИКИ В ЯПОНІЇ: ТРИ ПОДІЇ ОДНОГО РАНКУ В САЙТАМІ В офісі громадської організації «Японський фонд майбутніх поколінь» (Japan Offspring Fund – JOF) кожен день наповне­ний подіями – різними за змістом, але з єдиною метою досяг­нути позитивного ре­зультату. Саме цього прагне злагоджена ко­манда на чолі з лідером – редактором журналу Джунічі Ко­вакою.
 
Суспільство
  СХІД І ЗАХІД РАЗОМ! ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЮТЬ ТЕАТРУ З МАРІУПОЛЯ
СХІД І ЗАХІД РАЗОМ! ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЮТЬ ТЕАТРУ З МАРІУПОЛЯ Маріупольський драм­театр став відомим усьому світу після того, як російські окупанти скинули авіабомби на його будівлю, де хова­лися місцеві мешканці. Під завалами загинули сотні цивільних осіб.
 
Суспільство
  ХТО ЯК НЕ Я, БДЖІЛКА Ж ВУЛИК НЕ ПОКИДАЄ!
ХТО ЯК НЕ Я, БДЖІЛКА Ж ВУЛИК НЕ ПОКИДАЄ! Президія Коломийської районної організації профспілки працівників освіти і науки визнала найкращою волонтер­кою в організації учи­тельку Нижньовербізь­кого ліцею Мар’яну Ма­рук.
 
Суспільство
  ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ
ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ Творчий колектив МЦКМ профспілок України, Народний ан­самбль народного тан­цю «Горлиця» дав кон­церт для поранених бійців ЗСУ, які лікуються у Головному військовому клінічному госпіталі (м. Київ).
 
Суспільство
  КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ»
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ЗАХИСНИК УКРАЇНИ» У первинці Управління поліції охорони в Закарпатській області відбулося справжнє творче свя­то для дітей працівників.
 
Суспільство
  ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО ЖИТТЯ
ЛІНІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО ЖИТТЯ Головні напрями поточної роботи профспілок та по­дальша їх діяльність у воєнних умовах обгово­рювались у Дніпропетровському Бу­динку профспілок під час зустрічі голови облпрофоб’єднання Віталія Дубіля та голови ЦК Профспілки працівників державних установ України Юрія Піжука з ак­тивом обласної організації цієї галузевої профспілки.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання