« на головну 12.12.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1030)
21
Листопад
 
Інтерв’ю
 
Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»

Шість переваг платіжної картки «Профспілковий квиток»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спорт

Профспілка культури всімнадцяте зібрала журналістів на турнір

Профспілка культури всімнадцяте зібрала журналістів на турнір

У м. Ужгороді відбувся 17-й турнір з міні-футболу серед команд засобів масової інформації, який його за­сновник – Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури проводила спільно з об­ласною організацією Національної спілки журналістів України, Федерацією футболу Закарпаття та облас­ним відділенням Національного олімпійського комітету.

Н а урочистій церемонії відкриття турніру журналістів вітали голова оргкомітету, голова обласної проф­спілкової організації працівників культури Наталія Товтин, перший заступник голови облдержадміністрації, голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, голо­ва обласної організації Національної спілки журналістів України Віталій Мещеряков, за­ступник голови облпрофради Василь Захарець.

Після проведення поєдинків у двох підгру­пах право виборювати почесний трофей завою­вали минулорічні фіналісти турніру – команди газети «Спорт тайм» та футбольного сайту «Лоб­да». Видовищний поєдинок завершився бойовою нічиєю – 1:1, а в серії післяматчових пенальті кращими виявилися футболісти команди «Лоб­да». Таким чином, їм вдалося реваншуватися у своїх суперників за минулорічну поразку.

Поєдинок за «бронзу» між збірною інформа­ційних підрозділів Ужгородського національ­ного університету «Журфак юнайтед» та ко­мандою журналістів м. Берегово приніс пере­могу футболістам з обласного центру – 2:0.

Усі команди-учасниці по завершенню тур­ніру було нагороджено грамотами, матеріаль­ною винагородою та пам’ятними призами ор­ганізаторів, а гравців команд-призерів – меда­лями і дипломами. А перехідний красень-ку­бок команді футбольного сайту «Лобда» (тре­нер Тарас Галушка) на урочистій церемонії закриття турніру вручила голова обласної профспілкової організації працівників куль­тури Наталія Товтин.

Цінні подарунки учасникам турніру також вручив голова обласного відділення НОК України Іван Риляк. Призи в номінаціях від голови облас­ної організації Національної спілки журналістів України Віталія Мещерякова отримали Віталій Коціпак («Спорт тайм») як кращий воротар та Ян Рогач («Лобда») як кращий гравець турніру.

СЕРГІЙ БАРАНЧИКОВ,

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ «ПВ»

 

У Калгарі поповнили медальний запас


17 червня у канадському міс­ті Калгарі завершився цьогоріч­ний чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юнаків. За підсумками змагань у сумі трьох вправ в ак­тиві української збірної п’ять на­город – по дві золоті та бронзові медалі й одна срібна.

Н а найвищу сходинку п’єдесталу пошани зійшли наші юні пауер­ліфтери – Тетяна Щавінська (47 кг), яка стала найсильнішою се­ред юніорів, оновивши принагід­но європейський рекорд у сумі та рекорд світу в жимі лежачи, а також Антон Бирук (93 кг) се­ред юнаків, який зібрав «малі золоті» нагороди в кожній з трьох вправ.

Срібна нагорода за сумою трьох вправ в активі ще однієї юніорки – Софії Рудь (63 кг). Вона також встановила новий європейський рекорд у тязі.

Бронзові медалі за сумою трьох вправ здобули Ігор Оробець (105 кг) та Катерина Ткачук (63 кг).

Відзначимо також Станіслава Здробилка (83 кг, юніори). Він показав найкращий резуль­тат у жимі лежачи і здобув «мале срібло» в при­сіданні зі штангою, але так і не взята початко­ва вага в тязі не дозволила йому підкорити п’єдестал пошани за сумою триборства.

Так само близьким до подіуму був Олексій Вишницький (120 кг, дорослі). В його активі дві «малі бронзи», які він виборов у присідан­ні та тязі, але «нуль» у жимі.

ВОЛОДИМИР ПОЛЄТАЄВ, СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ «ПВ»

 

Веселі профспілкові старти – 2018

За доброю традицією, рада Ки­ївської міської профспілки пра­цівників агропромислового комплексу, з метою пропаган­ди здорового способу життя (як відомо, в здоровому тілі – силь­ний профспілковий дух), прове­ла 2 червня на Трухановому ост­рові, на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Буревісник» спортивно-розважальні заходи «Веселі профспілкові старти».

П рограмою свята були передбачені індивідуальні змагання серед жі­нок і чоловіків: «Стрибки в мішку», «Баскетбольний снайпер», «Фут­больний снайпер», «Літаюча таріл­ка», «Хокеїст», «Концепт-2» (вправи на тренаже­рах з академічного веслування). Паралельно відбувались змагання з пляжного волейболу.

Наші спілчани мали змогу прийти на спор­тивне свято із своїми родинами, в тому числі з дітками. Тому для спокою батьків і на радість дітлахам на базі працювали аніматори.

У спортивно-розважальних заходах взяли участь понад 250 осіб з 22 первинних профспіл­кових організацій, зокрема з Мінагрополіти­ки, ПрАТ «Київський маргариновий завод», ПрАТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», ПрАТ «Київська кондитерська фабрика «Ро­шен», ПрАТ «Київський ЗБН «Росинка», ПрАТ «Оболонь», ПрАТ «Карлсберг Україна» (м. Київ), ПАТ «Київхліб», група компаній «Пет Рус», ДУ «Центральна фітосанітарна ла­бораторія», низки державних наукових закла­дів агропромислового спрямування. Учасни­ків змагань привітала голова ради Профспіл­ки Ольга Іванівна Лопата.

Численні учасники продемонстрували гар­ну спортивну форму, завзятість та активну волю до перемоги. Як у таких випадках ка­жуть, переможених в такій атмосфері бути не може. Тим не менш, відзначимо призерів зма­гань в олімпійській дисципліні – пляжному волейболі. Перше місце тут виборола команда ДО «Комбінат «Прогрес», другими фінішували представники державного НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної екс­пертизи, а замкнули чільну трійку спортс­мени Інституту захисту рослин НААН.

СЕРГІЙ ГЕРУС,

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ «ПВ»

25.06.2018ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

31.10.2019 20:26

31.10.2019 20:25

31.10.2019 20:24

31.10.2019 18:40

18.10.2019 15:09

18.10.2019 15:08

18.10.2019 15:07

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання