ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

Передплата

Статті Спорт
Спорт
  НА ЧЕМПІОНАТІ КИЄВА – ПЕРЕПУСТКИ ДО РІО
НА ЧЕМПІОНАТІ КИЄВА – ПЕРЕПУСТКИ ДО РІО Наприкінці минулого тижня на арені НСК «Олімпійський» та на стадіоні СДЮШОР № 6 пред­ставники «королеви спорту» ви­борювали нагороди першості столиці. Для багатьох вітчизня­них легкоатлетів ці змагання були чи не останнім шансом ви­конати нормативи на Олімпій­ські ігри–2016.

Спорт
  П’ЯТНАДЦЯТА ФУТЗАЛЬНА ВЕРШИНА ЖУРНАЛІСТІВ ЗАКАРПАТТЯ
П’ЯТНАДЦЯТА ФУТЗАЛЬНА ВЕРШИНА ЖУРНАЛІСТІВ ЗАКАРПАТТЯ В Ужгородському спорткомплексі «Юність» від­бувся традиційний, 15-й за ліком, турнір з фут­залу серед команд засобів масової інформації. Цьогоріч унікальні змагання їх засновник – За­карпатська обласна профспілкова організація працівників культури проводив спільно з облас­ною організацією Національної спілки журна­лістів України, Федерацією футболу Закарпат­тя та обласним відділенням НОК України.

Спорт
  ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПОСТУП ЛОМАЧЕНКА
ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПОСТУП ЛОМАЧЕНКА Українець Василь Ломаченко минулого вікен­ду в залі славнозвісного нью-йоркського Madison Square Garden здобув перемогу над володарем чемпіонського пояса WBO пуерто­ріканцем Романом Мартінесом і встановив ре­корд за швидкістю завоювання світового ти­тулу у двох вагових категоріях. Аби стати чем­піоном світу у напівлегкій вазі (до 57,2 кг), а тепер і в другій напівлегкій вазі (до 59 кг), уро­дженцю Аккермана знадобилося лише сім боїв на професійному рингу!

Спорт
  ВЕРНЯЄВ З ЄВРОПЕЙСЬКИМ «ЗОЛОТОМ» І «СРІБЛОМ»
ВЕРНЯЄВ З ЄВРОПЕЙСЬКИМ «ЗОЛОТОМ» І «СРІБЛОМ» Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики завершився минулого вікенду в швейцарсько­му Берні. Лідер збірної України Олег Верняєв на континентальній першості виборов «золо­то» і «срібло» змагань і розпочав фінальний етап підготовки до Олімпіади–2016.

Спорт
  УКРАЇНСЬКІ МУШКЕТЕРИ ПІДКОРИЛИ ПАРИЖ
УКРАЇНСЬКІ МУШКЕТЕРИ ПІДКОРИЛИ ПАРИЖ На етапі Кубка світу з фехтування на шпагах, який минулого вікенду приймала французька столиця, чоловіча збірна України зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. У фі­налі вітчизняні «мушкетери» здобули перемо­гу над господарями змагань – 40:38.

Спорт
  ВПРАВНО ВПОРАВСЯ З ВЕСЛОМ
ВПРАВНО ВПОРАВСЯ З ВЕСЛОМ Когорта найсильніших спортсменів країни зі­бралася на початку місяця у Дніпропетров­ську, де з 3 по 7 травня тривали перші змаган­ня веслувального сезону – Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олім­пійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Варто зазначити, що турнір став також етапом від­бору вітчизняних веслувальників на Олімпіа­ду–2016.

Спорт
  У РІЗАТДІНОВОЇ – УСЕ «ЗОЛОТО» ФРАНЦІЇ
У РІЗАТДІНОВОЇ – УСЕ «ЗОЛОТО» ФРАНЦІЇ На традиційному міжнародному турнірі у французькому Корбей-Ессоні усе золото зма­гань завоювала українська грація Ганна Різат­дінова – спершу підопічна Дерюгіних тріум­фувала у багатоборстві, а згодом не знала рів­них і в окремих вправах.

Спорт
  «ДИНАМО» ДОСТРОКОВО ОФОРМИЛО ЧЕМПІОНСТВО
«ДИНАМО» ДОСТРОКОВО ОФОРМИЛО ЧЕМПІОНСТВО Минулий ігровий вікенд став до­леносним у боротьбі за розподіл місць на верхівці турнірної та­блиці вітчизняної футбольної Прем’єр-ліги. Донецький «Шах­тар», звівши унічию матч з одесь­ким «Чорноморцем», дав киянам шанс достроково оформити пе­ремогу в чемпіонаті за умови зви­тяги над полтавською «Вор­склою». Підопічні Сергія Ребро­ва сповна використали слушну нагоду, здобувши 15-й титул найсильнішої команди України.

Спорт
  ЗА 100 ДНІВ ДО ОЛІМПІАДИ
ЗА 100 ДНІВ ДО ОЛІМПІАДИ Трохи більше 100 днів залишається до почат­ку ХХХІ літньої Олімпіади – головні змагання чотириріччя проходитимуть з 5 по 21 серпня у Ріо-де-Жанейро. Минулого вікенду запові­тні олімпійські перепустки здобули вітчизняні борці, спортивні гімнасти, представники фех­тування і настільного тенісу. Загалом уже май­же півтори сотні українських атлетів вибороли ліцензії для участі в Іграх–2016.

Спорт
  ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «СПОРТИВНОГО РОКУ»
ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «СПОРТИВНОГО РОКУ» Минулого тижня у столичному театрі оперети відбулась юві- лейна X Всеукраїнська церемо- нія нагородження «Герої спор- тивного року». Традиційне яскраве спортивне дійство від- булося з ініціативи Національ- ного олімпійського комітету України і Міністерства молоді та спорту, за участі олімпійських чемпіонів, легенд спорту, трене- рів та фахівців галузі, зірок культури та мистецтв.

УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.