« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?

ПРАЦІВНИКАМ ЗМІ – ЕФЕКТИВНУ ПІДТРИМКУ ПРОФСПІЛОК

ПРАЦІВНИКАМ ЗМІ – ЕФЕКТИВНУ ПІДТРИМКУ ПРОФСПІЛОК

Ш и рокий спектр актуальних питань ін­формаційної та видавничої діяльнос­ті, підвищення якості й ефективності підтримки профспілок працівників ЗМІ обговорено 11 вересня під час ро­бочої зустрічі у Будинку профспілок Голови Феде­рації профспілок України Григорія Осового з голо­вою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком.

У зустрічі також взяли участь заступник Голови ФПУ Олександр Шубін та керівник Прес-центру ФПУ Юрій Работа.

«Ми високо цінуємо працю представників ЗМІ у справі захисту конституційних і трудових прав праців­ників, – зазначив Григорій Осовий. – Діяльність Феде­рації профспілок України, галузевих профспілок спря­мована на підвищення заробітної плати та покращен­ня умов праці представників ЗМІ в переговорах із со­ціальними партнерами. І при розгляді питання про підвищення тарифів на послуги пошти і зв’язку ФПУ завжди враховує баланс інтересів працівників «Укрпо­шти» і ЗМІ».

Сергій Томіленко подякував за принципову позицію профспілок у захисті законних прав та інтересів пра­цівників ЗМІ, а також запропонував розширити спів­робітництво між НСЖУ та ФПУ. «Це дасть можливість більш ефективно вирішувати проблеми ЗМІ спільни­ми зусиллями», – підкреслив він.

Олександр Шубін запропонував з цією метою підпи­сати меморандум про співробітництво, що розширить комунікативні можливості між профспілками і ЗМІ.

На завершення зустрічі Григорій Осовий наголосив на тому, що спільними зусиллями профспілок і НСЖУ вдасться зробити значно більше в питаннях захисту працівників, якісно та ефективно вирішувати пробле­ми, що турбують представників ЗМІ.

ПРЕС-ЦЕНТР ФПУ

 

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СМІЛИВО ЗДОБУВАЙТЕ ЗНАННЯ!»

14 вересня Голова ФПУ Григорій Осо­вий взяв участь в урочистостях з на­годи посвяти в студенти першокурсників Ака­демії праці, соціальних відносин і туризму ФПУ.

У зверненні до молоді та викла­дачів АПСВТ Голова ФПУ підкрес­лив важливість здобуття професій­ної освіти фахівцями, які мають служити справі соціально-еконо­мічного та правового захисту тру­дящих України.

Першокурсникам він побажав сміливо здобувати знання, не зупи­нятися на досягнутому, бути в по­стійному пошуку ефективних шля­хів захисту законних прав та інтер­есів людини праці.

Григорій Осовий також наголосив на необхідності розвитку співпраці між фахівцями Федерації профспілок України і науковцями Академії, а також правовими ін­спекторами, результатом чого ма­ють стати розробка Стратегії діяль­ності ФПУ на 5-річний період під умовною назвою «Профспілки ХХІ століття», а також залучення проф­спілкових активістів до здобуття ними професійної освіти і підви­щення кваліфікації.

В урочистостях також взяли участь голова Голосіївської райдер­жадміністрації у м. Києві Сергій Садовий, депутат Київської міської ради Вадим Іванченко, які привіта­ли представників АПСВТ із почат­ком нового навчального року та по­бажали всім успіхів і плідних ре­зультатів у навчанні.

ПРЕС-ЦЕНТР ФПУ

 

 

22.09.2020ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання