« на головну 10.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1235)
09
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ

ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?

Глобальні профспілки наголошують на пріоритетності розвитку української економіки

Глобальні профспілки наголошують на пріоритетності розвитку української економіки

19 березня у столичному Бу­динку спілок відбулась робо­ча зустріч керівництва ФПУ із заступником генерального секретаря Глобального со­юзу ІndustriALL Кемалем Оз­каном та керівниками всеукраїнських профспілок, що входять до цієї організації.

З аступник Голови ФПУ Володи­мир Саєнко гостинно привітав членів Глобального союзу ІndustriALL у відновленому Бу­динку спілок та побажав їм по­дальшого зміцнення зв’язків із своїми парт­нерами з інших країн у боротьбі за покращен­ня умов праці трудящих та права профспілок.

У зустрічі взяли участь заступники Голо­ви ФПУ Олександр Шубін, Євген Драп’ятий, член виконкому ІndustriALL, голова Атомпрофспілки України Валерій Матов, голова Профспілки металургів і гірників України Сергій Комишев і його заступник Олександр Рябко, заступник голови Незалежної проф­спілки гірників України Наталя Левицька, регіональний секретар Глобального союзу ІndustriALL Вадим Борисов, фахівці Депар­таменту міжнародних зв’язків апарату ФПУ.

Під час розмови неодноразово наголошува­лося, що промисловість в Україні складає осно­ву національної економіки, тому її стабільний розвиток є тим локомотивом, що здатен забез­печити успішне проведення реформ в усіх сфе­рах економічного життя країни. Кемаль Озкан повідомив, що 12 українських профспілок – членських організацій ІndustriALL під час зу­стрічі з представниками профспілок країн За­хідної Європи, що відбулась 18 лютого в м. Ки­єві, обговорили Маніфест із розвитку промис­ловості України та ухвалили Резолюцію.

За оцінкою учасників цього міжнародно­го форуму, загострення проблем у соціально- трудовій сфері в Україні (до чого також при­вернула увагу моніторингова місія ЄКП/ ПЄРР в лютому ц. р.) зобов’язує профспілки активізувати солідарні дії з метою зміцнен­ня профспілкового руху й забезпечення за­конних прав та інтересів трудящих.

Про це йшлося на прес-конференції в ін­формагенції «УНІАН» за підсумками візиту делегації Глобального союзу ІndustriALL в Україну, де було оголошено про об’єднання зусиль з українськими профспілками задля вирішення питань подальшого розвитку ві­тчизняної промисловості та недопущення зниження існуючого рівня трудових прав та соціальних гарантій для українських працівників.

Профспілки висловилися за ефективний соціальний діалог і домовились оприлюдню­вати інформацію про дії компаній, які пору­шують права трудящих і профспілок.

ПРЕС-ЦЕНТР ФПУ

 


Працівники ПрАТ «Укрпрофтур» отримали дипломи АПСВТ

З метою здобуття другої вищої освіти та на ви­конання постанови Наглядової ради Приват­ного акціонерного товариства «Укрпрофтур» «Про навчання працівників системи ПрАТ «Укрпрофтур» в Академії праці, соціальних відно­син і туризму», 13 працівників системи ПрАТ «Укрпрофтур» отримали другу вищу освіту ОР «Магістр», заочної форми навчання, із спеціаль­ностей «Менеджмент», «Підприємництво, тор­гівля, біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг».

У рочисте вручення дипломів відбулося у приміщенні ДП «Готельний комплекс «Турист» ПрАТ «Укрпроф­тур» на чолі з головою Наглядової ради Товариства Яремою Жугаєвичем, ректором Академії праці, соці­альних відносин і туризму Вікторією Буяшенко та пре­зидентом ПрАТ «Укрпрофтур» Сергієм Стрільцем.

Щиро вітаємо керівників дочірніх підприємств та акціонерних товариств, заснованих за участю ПрАТ «Укрпрофтур», та працівни­ків апарату Правління ПрАТ «Укрпрофтур», відтепер уже випускни­ків Академії праці, соціальних відносин і туризму 2019 року та ди­пломованих фахівців, на яких покладаємо багато сподівань та бажа­ємо не зупинятися на досягнутому, ніколи не сумніватися у своїх силах, сміливо йти вперед та з кожним днем підкорювати нові вер­шини на благо спілчан ФПУ.

Успіхів вам!

АПАРАТ ПРАВЛІННЯ ПрАТ «УКРПРОФТУР»

24.03.2019ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

02.12.2023 18:55

02.12.2023 18:54

02.12.2023 18:52

02.12.2023 18:49

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання