« на головну 19.06.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  ДО 6 ТИС. ВПО ЩОДНЯ ПЕРЕБУВАЮТЬУ ПРОФСПІЛКОВИХ САНАТОРІЯХ, ГОТЕЛЯХ І ПАНСІОНАТАХ
ДО 6 ТИС. ВПО ЩОДНЯ ПЕРЕБУВАЮТЬУ ПРОФСПІЛКОВИХ САНАТОРІЯХ, ГОТЕЛЯХ І ПАНСІОНАТАХ 1,2 ТИС. З НИХ ХАРЧУЮТЬСЯ, ПРОЖИВАЮТЬ ТА ОТРИМУЮТЬ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ ЗА КОШТИ ПРОФСПІЛОК
 
Що відбувається?
  ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ ВІДВІДАЛА ХАРКІВ
ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ ВІДВІДАЛА ХАРКІВ 17 серпня делегація Федерації профспілок України у складі Голови ФПУ Григорія Осового, заступника Голови ФПУ Євгена Драп’ятого, за участю голови Наглядової ради Укр­профтуру, голови Профспілки працівників авіабудування і машинобудування України Яреми Жугаєвича, голови Профспілки працівників держустанов України Юрія Піжука та голови правління Укрпрофоздоровниці Миколи Суботи прибула у м. Харків, де зустрілась із профспілковим активом Харківської області.
 
Що відбувається?
  ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ У Будинку профспілок відбулось чергове засідання Штабу ФПУ з гуманітарної допомоги.
 
Що відбувається?
  ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЮТЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ
ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЮТЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ 18 липня в Інформагенції «Укрін­форм» відбулась прес- конференція «Профспілки допо­магають тимчасово переміще­ним особам».
 
Що відбувається?
  СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИ СВІТУ СОЛІДАРНІ З УКРАЇНЦЯМИ У БОРОТЬБІ ЗА ВОЛЮ
СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИ СВІТУ СОЛІДАРНІ З УКРАЇНЦЯМИ У БОРОТЬБІ ЗА ВОЛЮ «Солідарні з україн­ським народом у його боротьбі за волю. Відкидаємо будь-які ініціативи вторгнення або оку­пації територій і кра­їн силою й незакон­ною військовою ді­яльністю. Засуджує­мо ініціативи, які представляють за­стосування сили та насильства для дес­табілізації суверені­тету народів, а також вторгнення на тери­торії та розпалюван­ня війни як спосіб не­правомірного воле­виявлення. Заклика­ємо до миру в усьому світі», – йдеться в Резолюції засідання Ради Соціалістично­го Інтернаціоналу, що відбулось 7-8 липня в Женеві, в Палаці На­цій ООН.
 
Що відбувається?
  ЄКПО ПРИЙНЯВ РЕЗОЛЮЦІЮ ЗА МИР В УКРАЇНІ
ЄКПО ПРИЙНЯВ РЕЗОЛЮЦІЮ ЗА МИР В УКРАЇНІ 5–6 липня у м. Льєж (Бельгія) відбулася Спеціальна конференція Європейського комітету профспілок освіти (ЄКПО).
 
Що відбувається?
  АФП-КВП ЗАЯВИЛА ПРО СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ!
АФП-КВП ЗАЯВИЛА ПРО СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ! На запрошення президента Американської федерації праці – Конгресу виробничих проф­спілок Елізабет Шулєр та за фі­нансової підтримки Центру со­лідарності АФП-КВП Сполучені Штати Америки відвідала де­легація Федерації профспілок України у складі Голови ФПУ Григорія Осового та керівника департаменту міжнародних зв’язків ФПУ Василя Шилова.
 
Що відбувається?
  СУЧАСНА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ ЗОВСІМ НЕ ГОТОВА ДО СВІТОВОЇ ПОВЕДІНКИ ОДНОГО ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ СИСТЕМИ
СУЧАСНА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ ЗОВСІМ НЕ ГОТОВА ДО СВІТОВОЇ ПОВЕДІНКИ ОДНОГО ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ СИСТЕМИ Заступник Голови Федерації профспілок України, делегат від працівників України Олександр Шубін ви­ступив 6 червня у Женеві на 110-й сесії Міжнародної конференції праці. У своєму виступі він звернувся до присутніх від імені мільйонів по­страждалих та на згад­ку про тисячі загиблих у війні українських працівників:
 
Що відбувається?
  ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ДОПОМАГАЄ СПІЛЧАНАМ, які постраждали від російської агресії
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ДОПОМАГАЄ СПІЛЧАНАМ, які постраждали від російської агресії 6 травня в онлайн режимі відбулося засідання Гуманітарного штабу ФПУ, яке провів Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.
 
Що відбувається?
  «НІ» – ЗАКРИТТЮ ДП «СХІДНИЙ ГЗК»!
«НІ» – ЗАКРИТТЮ ДП «СХІДНИЙ ГЗК»! Первинна профспілкова органі­зація ДП «Східний гірничо-зба­гачувальний комбінат» в особі її голови Віталія Скуби зверну­лась до Президента України, Секретаря РНБО та Прем’єр- міністра України з вимогою вжити термінових заходів для розв’язання надзвичайно кри­тичної ситуації, що склалася на комбінаті, та прийняти необхід­ні рішення для відновлення ро­боти стратегічно важливого для України підприємства.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання