« на головну 05.12.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1182)
03
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  ВІЙНІ – НІ, МИРУ – ТАК!
ВІЙНІ – НІ, МИРУ – ТАК! Федерація профспілок України, яка представляє інтереси понад 4 млн працівників та студентів, глибоко стурбована ескалацією ситуації та зростанням напруги між Україною та Росією, виклика­ною невиправданим значним на­рощуванням присутності російських військ у безпосередній близькості до кордонів України та тиском на нашу державу щодо її геополітичної орієнтації. Українці мають право самі визначати своє майбутнє.
 
Що відбувається?
  СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МОЖНА ДОМОГТИСЯ ВІДЧУТНИХ ЗРУШЕНЬ В ІНТЕРЕСАХ ПРАЦІВНИКІВ
СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МОЖНА ДОМОГТИСЯ ВІДЧУТНИХ ЗРУШЕНЬ В ІНТЕРЕСАХ ПРАЦІВНИКІВ Напередодні останнього пленар­ного тижня 6-ї сесії Верховної Ради України голова Федерації профспілок України Григорій Осо­вий провів робочу зустріч з на­родним депутатом Сергієм Руди­ком.
 
Що відбувається?
  НЕ ДОЗВОЛИМО ВТРУЧАННЯ У СТАТУТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФСПІЛОК!
НЕ ДОЗВОЛИМО ВТРУЧАННЯ У СТАТУТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФСПІЛОК! За результатами розгляду численних звернень, що над­ходять до Федерації профе­сійних спілок України від її членських організацій, про збір органами місцевого са­моврядування у підпорядко­ваних їм комунальних під­приємствах інформації про діючі на цих підприємствах профспілки (їх чисельний склад, розміри членських внесків та інших відраху­вань) з метою її передачі (ні­бито як публічної) друкова­ному виданню «Часопис Прометей» (голова Павленко Ю.С.) роз’яснюємо наступне.
 
Що відбувається?
  ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ НТСЕР
ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ НТСЕР 23 грудня у Києві відбулось засідання Національної тристоронньої соціально- економічної ради.
 
Що відбувається?
  УКРАЇНА – В ГРУПІ РИЗИКУ
УКРАЇНА – В ГРУПІ РИЗИКУ Про це йшлося під час відео­конференції, присвяченої обговоренню ситуації з реалізацією прав профспілок в Україні, яку 23 листопа­да провела Міжнародна конфедерація профспі­лок за підтримки Фон­ду ім. Фрідріха Еберта.
 
Що відбувається?
  ВАДИМ ІВЧЕНКО: «БУДЬ-ЯКА РЕФОРМА, І ТРУДОВА ЗОКРЕМА, МАЄ ПРОВОДИТИСЯ В ІНТЕРЕСАХ ЛЮДЕЙ»
ВАДИМ ІВЧЕНКО: «БУДЬ-ЯКА РЕФОРМА, І ТРУДОВА ЗОКРЕМА, МАЄ ПРОВОДИТИСЯ В ІНТЕРЕСАХ ЛЮДЕЙ» Після того, як в ін­тернеті з’явилися публікації, зокре­м а Ф о н д у OpenDemocracy, про те, що Міністерство за­кордонних справ Велико­британії консультує Мініс­терство економіки України з питань просування нового трудового законодавства, яке, як попереджають екс­перти, може скоротити тру­дові права українців, пред­ставник Федерації профспі­лок України у парламенті Вадим Івченко провів робо­чу зустріч з головою Фонду ефективного врядування Посольства Великобританії Вендою де Люка.
 
Що відбувається?
  АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА: ПРОЄКТ РОЗПРАВЛЯЄ КРИЛА
АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА: ПРОЄКТ РОЗПРАВЛЯЄ КРИЛА Установча конференція учасників Академії проф­спілкового лідерства «На­вчання протягом життя. Виклик чи потреба XXI сторіччя» відбулася 5 листопада у столичному Будинку профспілок. Захід організовано за підтримки Міжнародної організації праці.
 
Що відбувається?
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СЛІД ШУКАТИ ПОРОЗУМІННЯ МІЖ НАДАВАЧАМИ ПОСЛУГ І ЇХ КОРИСТУВАЧАМИ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СЛІД ШУКАТИ ПОРОЗУМІННЯ МІЖ НАДАВАЧАМИ ПОСЛУГ І ЇХ КОРИСТУВАЧАМИ» Голова Федерації проф­спілок України Григо­рій Осовий 28 жовтня взяв участь у Всеукра­їнській нараді редак­торів газет з питань захисту друкованих ЗМІ.
 
Що відбувається?
  ЗУСТРІЧ ІЗ КООРДИНАТОРОМ ООН В УКРАЇНІ
ЗУСТРІЧ ІЗ КООРДИНАТОРОМ ООН В УКРАЇНІ Співголова Національ­ної тристоронньої со­ціально-економічної ради від профспілко­вої сторони, Голова Федерації профспілок Украї­ни Григорій Осовий 19 жов­тня взяв участь у зустрічі представників Сторони орга­нізацій роботодавців НТСЕР з координатором ООН в Укра­їні Оснат Лубрані.
 
Що відбувається?
  7 ЖОВТНЯ ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ
7 ЖОВТНЯ ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ Провести 7 жовтня у м. Києві Всеукраїнську масову акцію протесту проти просування анти­соціальних, антитрудо­вих та антипрофспілкових законо­давчих ініціатив, а у разі нереагу­вання влади на вимоги профспі­лок провести широкомасштабні акції протесту на захист трудових прав працівників у всіх регіонах країни – таке рішення після жваво­го та конструктивного обговорен­ня було ухвалено 14 вересня на за­сіданні Президії Федерації проф­спілок України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.11.2022 13:44

06.11.2022 13:43

06.11.2022 13:40

21.10.2022 21:56

02.10.2022 19:06

02.10.2022 19:05

02.10.2022 19:04

02.10.2022 19:04

02.10.2022 19:03

02.10.2022 12:46

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання