« на головну 05.12.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1182)
03
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИ СВІТУ СОЛІДАРНІ З УКРАЇНЦЯМИ У БОРОТЬБІ ЗА ВОЛЮ
СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИ СВІТУ СОЛІДАРНІ З УКРАЇНЦЯМИ У БОРОТЬБІ ЗА ВОЛЮ «Солідарні з україн­ським народом у його боротьбі за волю. Відкидаємо будь-які ініціативи вторгнення або оку­пації територій і кра­їн силою й незакон­ною військовою ді­яльністю. Засуджує­мо ініціативи, які представляють за­стосування сили та насильства для дес­табілізації суверені­тету народів, а також вторгнення на тери­торії та розпалюван­ня війни як спосіб не­правомірного воле­виявлення. Заклика­ємо до миру в усьому світі», – йдеться в Резолюції засідання Ради Соціалістично­го Інтернаціоналу, що відбулось 7-8 липня в Женеві, в Палаці На­цій ООН.
 
Що відбувається?
  ЄКПО ПРИЙНЯВ РЕЗОЛЮЦІЮ ЗА МИР В УКРАЇНІ
ЄКПО ПРИЙНЯВ РЕЗОЛЮЦІЮ ЗА МИР В УКРАЇНІ 5–6 липня у м. Льєж (Бельгія) відбулася Спеціальна конференція Європейського комітету профспілок освіти (ЄКПО).
 
Що відбувається?
  АФП-КВП ЗАЯВИЛА ПРО СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ!
АФП-КВП ЗАЯВИЛА ПРО СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ! На запрошення президента Американської федерації праці – Конгресу виробничих проф­спілок Елізабет Шулєр та за фі­нансової підтримки Центру со­лідарності АФП-КВП Сполучені Штати Америки відвідала де­легація Федерації профспілок України у складі Голови ФПУ Григорія Осового та керівника департаменту міжнародних зв’язків ФПУ Василя Шилова.
 
Що відбувається?
  СУЧАСНА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ ЗОВСІМ НЕ ГОТОВА ДО СВІТОВОЇ ПОВЕДІНКИ ОДНОГО ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ СИСТЕМИ
СУЧАСНА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ ЗОВСІМ НЕ ГОТОВА ДО СВІТОВОЇ ПОВЕДІНКИ ОДНОГО ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ СИСТЕМИ Заступник Голови Федерації профспілок України, делегат від працівників України Олександр Шубін ви­ступив 6 червня у Женеві на 110-й сесії Міжнародної конференції праці. У своєму виступі він звернувся до присутніх від імені мільйонів по­страждалих та на згад­ку про тисячі загиблих у війні українських працівників:
 
Що відбувається?
  ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ДОПОМАГАЄ СПІЛЧАНАМ, які постраждали від російської агресії
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ФПУ ДОПОМАГАЄ СПІЛЧАНАМ, які постраждали від російської агресії 6 травня в онлайн режимі відбулося засідання Гуманітарного штабу ФПУ, яке провів Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.
 
Що відбувається?
  «НІ» – ЗАКРИТТЮ ДП «СХІДНИЙ ГЗК»!
«НІ» – ЗАКРИТТЮ ДП «СХІДНИЙ ГЗК»! Первинна профспілкова органі­зація ДП «Східний гірничо-зба­гачувальний комбінат» в особі її голови Віталія Скуби зверну­лась до Президента України, Секретаря РНБО та Прем’єр- міністра України з вимогою вжити термінових заходів для розв’язання надзвичайно кри­тичної ситуації, що склалася на комбінаті, та прийняти необхід­ні рішення для відновлення ро­боти стратегічно важливого для України підприємства.
 
Що відбувається?
  МКП: ПРОФСПІЛКИ ВИСТУПАЮТЬ ЗА МИР
МКП: ПРОФСПІЛКИ ВИСТУПАЮТЬ ЗА МИР Після незаконного та жорстокого вторгнення РФ в Україну збройні конфлікти спалахують у всіх регіонах світу. Наразі тривають близько 60 конфліктів з мільйонами жертв.
 
Що відбувається?
  УКРАЇНА ТА УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ДАВНО ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР, який полягає у приєднанні до ЄС
УКРАЇНА ТА УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ДАВНО ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР, який полягає у приєднанні до ЄС За ініціативою української сторони 13 квітня відбула­ся зустріч члена Генераль­ної ради Міжнародної кон­федерації профспілок, Го­лови Федерації профспі­лок України Григорія Осо­вого з генеральним секре­тарем Пан’європейської регіональної ради МКП, ге­неральним секретарем ЄКП Лукою Вісентіні.
 
Що відбувається?
  МОРШИНКУРОРТ ВІДВІДАЛИ АМЕРИКАНСЬКІ БЛАГОДІЙНИКИ
МОРШИНКУРОРТ ВІДВІДАЛИ АМЕРИКАНСЬКІ БЛАГОДІЙНИКИ 12 квітня санаторії Мор­шинкурорту відвідали Голо­ва Федерації профспілок України Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Ва­силь Андреєв, голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько, керівники структурних підрозділів апарату ФПУ Дмитро Довганенко і Лари­са Ровчак, а також пред­ставники Місії американської благодійної організації Corus International, яка працює у понад 30 країнах світу і за сприяння Конфедерації американських профспілок заявила про готовність до­помогти внутрішньо переміщеним особам в Україні.
 
Що відбувається?
  ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ Наприкінці березня ц.р. авансом за квітень було виплачено пенсії у районах бойових дій. Як отримати пенсію у разі вимушеної зміни місця проживання?
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.11.2022 13:44

06.11.2022 13:43

06.11.2022 13:40

21.10.2022 21:56

02.10.2022 19:06

02.10.2022 19:05

02.10.2022 19:04

02.10.2022 19:04

02.10.2022 19:03

02.10.2022 12:46

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання