« на головну 23.09.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1222)
10
Серпень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  НАЗУСТРІЧ РАДІ ФПУ
НАЗУСТРІЧ РАДІ ФПУ Президія Федерації профспілок України 20 грудня на своєму засіданні, що відбулось у Будинку профспілок, розглянула питан- ня проведення п’ятого засідання Ради ФПУ, заплано- ване на 22 грудня ц.р., а також низку інших актуальних питань профспілкового руху.
 
Що відбувається?
  82% УКРАЇНЦІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ОБИРАЮТЬ ПРОФСПІЛКОВІ САНАТОРІЇ
82% УКРАЇНЦІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ОБИРАЮТЬ ПРОФСПІЛКОВІ САНАТОРІЇ І лише 10,5% – приватні та 7,5% – державні заклади. Профспілкові санаторії є по- пулярнішими, бо вдало по- єднують доступність та ви- соку якість послуг.
 
Що відбувається?
  ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У V ВСЕСВІТНЬОМУ КОНГРЕСІ МКП
ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У V ВСЕСВІТНЬОМУ КОНГРЕСІ МКП У м. Мельбурн (Австралія) відбувся V конгрес Міжна- родної конфедерації проф- спілок (МКП) – всесвітньо- го парламенту трудящих, який об’єднав близько ти- сячі профспілкових діячів з понад 130 країн і територій. У роботі конгресу взяла участь делегація Федерації профспілок України на чолі з її очільником Григорієм Осовим.
 
Що відбувається?
  РОМАН ДАЦЬКО: «БЕЗ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННИХ ПРАВ ПРОФСПІЛОК І ЛЮДИНИ ПРАЦІ НЕ БУДЕ ШЛЯХУ ДО ЄВРОСОЮЗУ»
РОМАН ДАЦЬКО: «БЕЗ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННИХ ПРАВ ПРОФСПІЛОК І ЛЮДИНИ ПРАЦІ НЕ БУДЕ ШЛЯХУ ДО ЄВРОСОЮЗУ» Наприкінці жовтня у Варшаві за ініціативи Загальнопольського порозуміння проф- спілок OPZZ, яке очо- лює Анджей Радзі- ковський, відбувся міжнародний семі- нар «Україна на шля- ху до Євросоюзу».
 
Що відбувається?
  ФПУ – ПОВНОПРАВНИЙ ЧЛЕН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ РОДИНИ
ФПУ – ПОВНОПРАВНИЙ ЧЛЕН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ РОДИНИ 27 жовтня 2022 року Федерація професійних спілок України офіцій- но стала повноправним членом Єв- ропейської конфедерації профспі- лок.
 
Що відбувається?
  ДАНІЕЛ ВЕРН СПЕКХАРД: «ПРОФСПІЛКИ Є ЗОСЕРЕДЖЕННЯМ ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ Й БУДУТЬ ВІДБУДОВУВАТИ СВОЮ КРАЇНУ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ДІЙ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ»
ДАНІЕЛ ВЕРН СПЕКХАРД: «ПРОФСПІЛКИ Є ЗОСЕРЕДЖЕННЯМ ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ Й БУДУТЬ ВІДБУДОВУВАТИ СВОЮ КРАЇНУ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ДІЙ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ» 26 жовтня у Будинку профспілок відбулась робоча зустріч з аме- риканським диплома- том, екс-послом США в Греції та Білорусі, по- мічником (2000– 2003 рр.) генерального секретаря НАТО, науко- вим співробітником Atlantic Council та чин- ним президентом Благодійного фонду Corus International Да- ніелем Верном Спек- хардом.
 
Що відбувається?
  ЯК СПІЛЬНО ПРОТИСТОЯТИ ВИКЛИКАМ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ?
ЯК СПІЛЬНО ПРОТИСТОЯТИ ВИКЛИКАМ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ? 12 жовтня у НМЦ Об’єднання профспілок Львівщини (готель «Гетьман», м. Львів) відбулася зустріч Голо­ви Федерації профспілок України Григорія Осового з представниками ОПЛ, а також з регіональним програмним директо­ром Центру солідарності АФП – КВП у Європі та Центральній Азії Руді Портером.
 
Що відбувається?
  ПРОФСПІЛКИ ЕФЕКТИВНО ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ СПІЛЧАН В УМОВАХ ВІЙНИ
ПРОФСПІЛКИ ЕФЕКТИВНО ВИРІШУЮТЬ ПРОБЛЕМИ СПІЛЧАН В УМОВАХ ВІЙНИ Відкриваючи роботу Президії Федерації профспілок України 29 ве­ресня, Голова ФПУ Григорій Осовий зазначив, що сьогодні у фокусі уваги профспілок, як і всього суспільства, є супротив українського народу російській збройній агресії на передовій і в тилу на економічному фронті.
 
Що відбувається?
  7 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ
7 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ Цьогорічний Всесвітній день боротьби за гідну працю 7 жовтня при­свячений мільйонам працівників у всьому світі, які прагнуть справедливої оплати праці.
 
Що відбувається?
  ПОНАД 5 ТИС. ВПО ЗНАЙШЛИ ПРИХИСТОК НА ПРОФСПІЛКОВИХ ОБ’ЄКТАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОНАД 5 ТИС. ВПО ЗНАЙШЛИ ПРИХИСТОК НА ПРОФСПІЛКОВИХ ОБ’ЄКТАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 15 вересня керівники обласних профспілкових організацій Хмельницької області зібрались на нараду із заступником Голови Федерації профспілок України Василем Андреєвим.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

10.07.2023 23:08

10.07.2023 23:07

27.06.2023 21:16

27.06.2023 21:16

27.06.2023 20:54

16.06.2023 19:09

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання