« на головну 20.02.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (937)
15
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»

ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Профспілки критично оцінюють проект закону № 2983 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»
Профспілки критично оцінюють проект закону № 2983 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» Прийняття ВР цього законопроекту у першо­му читанні спричинило різке невдоволення профспілкових організацій, оскільки документ запроваджує значні обмеження реєстрації профспілок, його норми вносять зміни у поря­док створення та організації діяльності проф­спілок, порушують засади внутрішньої демо­кратії, повідомляє прес-центр ФПУ.
 
Що відбувається?
  Передстрайк: ефективно відповідати викликам часу
Передстрайк: ефективно відповідати викликам часу Якою має бути позиція профспілок у сучасних умовах, коли в країні різко по­гіршується рівень життя, зменшуються реальні зарплати та пенсії, швидкими темпами зростає заборгованість із виплати заробітної плати? Якими мають бути форми та методи дій профспілок, їх роль у підвищенні ефективності ви­рішення наболілих проблем, що турбують людину праці? Ці та інші актуаль­ні питання були головними під час консультативної наради щодо підготовчої роботи з організації попереджувальних акцій протесту, страйків, що відбу­лася 11 серпня.
 
Що відбувається?
  Держава гарантує українцям на місяць зарплату менше, ніж працівники європейських країн заробляють за день
Держава гарантує українцям на місяць зарплату менше, ніж працівники європейських країн заробляють за день Спільний представницький орган всеукраїнських профспілкових об’єднань надіслав відкритого листа до Прем’єр-міністра Украї- ни Арсенія Яценюка. У листі наго- лошується, що протягом останніх півтора року Уряд дистанціював- ся від розв’язання гострих со- ціальних проблем працівників, пенсіонерів і вносить пакети за- конодавчих ініціатив, унаслідок яких відбулось різке падіння еко- номіки і зубожіння громадян.
 
Що відбувається?
  Профспілки та уряд : перспективи співпраці
Профспілки та уряд : перспективи співпраці На засіданні Кабінету Міністрів 22 липня затверджено орієнтовний план зако- нопроектних робіт Уряду до кінця 2015 року, повідомляє прес-центр ФПУ.
 
Що відбувається?
  Сергій Українець: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС – це Великий шанс, але й велика відповідальність»
Сергій Українець: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС – це Великий шанс, але й велика відповідальність» Для ефективної і результативної роботи над реалізацією Угоди вкрай потрібно розвивати ефективний соціальний діалог. Про це заявив заступник Голови ФПУ Сергій Українець під час дискусії у форматі круглого столу на тему «Можливості та виклики Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» 7 липня у Київ­ському будинку вчителя.
 
Що відбувається?
  Профспілки вийшли на підтримку прийняття «соціального пакета» законів
Профспілки вийшли на підтримку прийняття «соціального пакета» законів 2 липня профспілки України продовжили пікетування Верховної Ради та парламент­ських комітетів на під­тримку прийняття на­родних законів.
 
Що відбувається?
  Трудовий ультиматум професійних спілок
Трудовий ультиматум професійних спілок Громадянське суспільство, трудовий люд України після повалення корупційного режиму очікували на позитивні зміни в усіх сферах життя і просування країни курсом євроінтеграції. Минуло півтора року, однак покращення не відбулося. Навпаки, колиш­ні та нові проблеми усе більше затягують людей у бідність та злидні, віддаляють Україну від цивілізо­ваного розвитку. Висловити своє ставлення до уря­дової політики «затягування пасків», свою солідар­ність з тими, хто щоденно відстоює законні права та інтереси людини праці, 27 травня, 3 та 10 черв­ня під стіни будівлі Уряду приходили понад 1 тис. представників профспілкових організацій, трудо­вих колективів (читайте попередні випуски «ПВ»). А оскільки переговорний процес між профспілками та представниками Уряду, як стороною соціально­го діалогу, не приніс очікуваного результату, проф­спілки вимушені звернутися до народних депутатів, як представників обраної народом влади.
 
Що відбувається?
  Володимир Гройсман – за залучення профспілок до процесу напрацювання законопроектів
Володимир Гройсман – за залучення профспілок до процесу напрацювання законопроектів Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман висловлюється за залу­чення профспілок до процесу напрацювання законопроектів, які необхідно прийняти для врегулювання ситуації у сфері соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів та цін. Про це Голова Парламенту сказав під час зустрічі з керівниками всеукраїнських профоб’єднань і профспілок 15 червня, які, у свою чергу, озвучили пропозиції, сформульовані у листі до Уряду, пові­домляє офіційний веб-портал ВРУ.
 
Що відбувається?
  У небо піднявся АН-178
У небо піднявся АН-178 7 травня з аеродрому Державного підприємства «Антонов», що у Гостоме­лі, піднявся в небо новий транспортний літак Ан-178. Перший політ, який три­вав годину, виконав екіпаж пілотів-випробувачів ДП «Антонов», у складі якого командир екіпажу льотчик-випробувач 1-го класу Андрій Спасибо, другий пі­лот – льотчик-випробувач 1-го класу, Герой України Сергій Трошин і провідний інженер-випробувач Микола Сидоренко.
 
Що відбувається?
  ФПУ проведе пікетування КМУ на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями
ФПУ проведе пікетування КМУ на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями 15 травня відбулося засідання антикризового проф­спілкового штабу, на якому були присутні члени штабу – керівники галузевих та територіальних організацій.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

31.01.2018 18:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 17:29

31.12.2017 19:03

31.12.2017 19:01

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання