« на головну 25.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Над лісовою галуззю України нависла загроза…
Над лісовою галуззю України нависла загроза… Лісівники Кіровоградщини (та й інших регіонів) украй стурбовані ситуацією, пов’язаною із неви­значеністю майбутнього галузі, а також загроза­ми, які можуть виникнути під час реформування. З огляду на зростання напруги в трудових колек­тивах, обласна організація профспілки працівни­ків лісового господарства звернулася до народ­них депутатів із проханням підтримати позицію лісівників регіону щодо збереження державної власності на ліси, ефективного проведення ре­форм із запровадження європейських стандартів екологічного спрямування та проголосувати проти трьох законопроектів. Один із них пов’язаний з виключенням державних лісогосподарських підприємств з пе­реліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, а два інші – із запровадженням мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів та мора­торію на рубки головного користування.
 
Що відбувається?
  Гірники вимагають фінансування галузі та відновлення соціальних гарантій
Гірники вимагають фінансування галузі та відновлення соціальних гарантій 2 березня в Києві відбулась масова акція про­тесту представників трудових колективів ву­гільної галузі з усіх вугільних регіонів України. Біля Верховної Ради та Кабінету Міністрів зі­брались профспілкові активісти, шахтарі бага­тьох підприємств Донбасу, Західного Донбасу та Львівсько-Волинського вугільного басейну. Вони вимагали включення до Держбюджету України на 2015 рік видатків на фінансування вугільної галузі та відновлення соціальних га­рантій працівникам вугільної промисловості.
 
Що відбувається?
  Антисоціальний закон – прийнято
Антисоціальний закон – прийнято Верховна Рада України 2 березня піз­но ввечері з п’ятої спроби проголосува­ла за внесення змін до пенсійного за­конодавства. За ухвалення урядового законопроекту № 2212, яким значно по­гіршується матеріальне становище пра­цюючих пенсіонерів, проголосувало 238 депутатів: більшість фракції партії «Блок Петра Порошенка», фракції Політичної партії «Народний Фронт», фракції По­літичної партії «Об’єднання «САМОПО­МІЧ», фракції Радикальної партії Олега Ляшка. До них приєдналася частина по­зафракційних депутатів.
 
Що відбувається?
  Профспілкові активісти на передовій у зоні АТО
Профспілкові активісти на передовій у зоні АТО За дорученням Федера­ції профспілок України та за сприяння волон­терського руху автомо­білістів України група профспілкових активіс­тів і волонтерів на чолі з членом Президії ФПУ Василем Попиком уко­тре побувала в зоні про­ведення АТО.
 
Що відбувається?
  Новий державний орган здійснює роботу в зоні АТО
Новий державний орган здійснює роботу в зоні АТО На сході України почала діяти Державна ко­місія з питань техногенно-екологічної без­пеки та надзвичайних ситуацій. Серед осно­вних завдань комісії – гуманітарні операції, аварійно-рятувальні роботи та проведення евакуацій у разі потреби.
 
Що відбувається?
  28 січня трудові колективи вугледобувних підприємств вийшли на акцію протесту під стіни Кабміну
28 січня трудові колективи вугледобувних підприємств вийшли на акцію протесту під стіни Кабміну У Державному бюджеті України на 2015 рік, упер­ше за всі роки незалеж­ності нашої країни, не пе­редбачено грошей на стабільну роботу і розвиток вугільної галузі, охорону праці і заробітну плату шах­тарів. І це в той час, коли через брак вугілля та ін­ших паливних ресурсів вся енергосистема країни пе­ребуває на межі розвалу.
 
Що відбувається?
  Вимога – зупинити зазіхання на профспілкове майно
Вимога – зупинити зазіхання на профспілкове майно 15 січня під стінами Верховного Cуду України відбулась акція протесту, в якій взяли участь профспілкові та гро­мадські активісти. Вони ви­магали зупинити зазіхан­ня на власність профспілок та спроби відчуження проф­спілкового майна і заклика­ли суддів не піддаватися на зовнішній тиск.
 
Що відбувається?
  Григорій ОСОВИЙ: «Ми розраховуємо на допомогу у захисті законних прав працівників, тому очікуємо оперативного і належного реагування прокуратури»
Григорій ОСОВИЙ: «Ми розраховуємо на допомогу у захисті законних прав працівників, тому очікуємо оперативного і належного реагування прокуратури» За ініціативи Голови ФПУ Григорія Осового відбула­ся його робоча зустріч із Генпрокурором Віталієм Яремою.
 
Що відбувається?
  Ні – політиці «затягування пасків» за рахунок людини праці!
Ні – політиці «затягування пасків» за рахунок людини праці! «Вихід із кризи – не за рахунок народу!», «Профспілки за гідну працю і до­бробут людини!», «Ні – антисоціально­му наступу на права людини праці!», «Пане Яценюк, почуйте нас!», «Олігар­хи мають заплатити – це наша воля!» – з такими гаслами 23 грудня понад 10 тис. членів профспілок зібралися біля будівлі Верховної Ради України. Вони вимагали від народних депутатів не приймати рішень, що фактично пере­творюють медиків, освітян, шахтарів, металургів у жебраків.
 
Що відбувається?
  У Києві зупинився комунальний транспорт: люди вимагають зарплату
У Києві зупинився комунальний транспорт: люди вимагають зарплату Терпець працівників столичного кому­нального транспорту таки увірвався. Вони розпочали безстроковий страйк, вимагаю­чи виплатити заробітну плату, яку не отри­мують вже декілька місяців.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання