« на головну 25.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Що відбувається?
Що відбувається?
  Профспілки вийшли на підтримку прийняття «соціального пакета» законів
Профспілки вийшли на підтримку прийняття «соціального пакета» законів 2 липня профспілки України продовжили пікетування Верховної Ради та парламент­ських комітетів на під­тримку прийняття на­родних законів.
 
Що відбувається?
  Трудовий ультиматум професійних спілок
Трудовий ультиматум професійних спілок Громадянське суспільство, трудовий люд України після повалення корупційного режиму очікували на позитивні зміни в усіх сферах життя і просування країни курсом євроінтеграції. Минуло півтора року, однак покращення не відбулося. Навпаки, колиш­ні та нові проблеми усе більше затягують людей у бідність та злидні, віддаляють Україну від цивілізо­ваного розвитку. Висловити своє ставлення до уря­дової політики «затягування пасків», свою солідар­ність з тими, хто щоденно відстоює законні права та інтереси людини праці, 27 травня, 3 та 10 черв­ня під стіни будівлі Уряду приходили понад 1 тис. представників профспілкових організацій, трудо­вих колективів (читайте попередні випуски «ПВ»). А оскільки переговорний процес між профспілками та представниками Уряду, як стороною соціально­го діалогу, не приніс очікуваного результату, проф­спілки вимушені звернутися до народних депутатів, як представників обраної народом влади.
 
Що відбувається?
  Володимир Гройсман – за залучення профспілок до процесу напрацювання законопроектів
Володимир Гройсман – за залучення профспілок до процесу напрацювання законопроектів Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман висловлюється за залу­чення профспілок до процесу напрацювання законопроектів, які необхідно прийняти для врегулювання ситуації у сфері соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів та цін. Про це Голова Парламенту сказав під час зустрічі з керівниками всеукраїнських профоб’єднань і профспілок 15 червня, які, у свою чергу, озвучили пропозиції, сформульовані у листі до Уряду, пові­домляє офіційний веб-портал ВРУ.
 
Що відбувається?
  У небо піднявся АН-178
У небо піднявся АН-178 7 травня з аеродрому Державного підприємства «Антонов», що у Гостоме­лі, піднявся в небо новий транспортний літак Ан-178. Перший політ, який три­вав годину, виконав екіпаж пілотів-випробувачів ДП «Антонов», у складі якого командир екіпажу льотчик-випробувач 1-го класу Андрій Спасибо, другий пі­лот – льотчик-випробувач 1-го класу, Герой України Сергій Трошин і провідний інженер-випробувач Микола Сидоренко.
 
Що відбувається?
  ФПУ проведе пікетування КМУ на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями
ФПУ проведе пікетування КМУ на підтримку вимог колективного трудового спору з урядом і роботодавцями 15 травня відбулося засідання антикризового проф­спілкового штабу, на якому були присутні члени штабу – керівники галузевих та територіальних організацій.
 
Що відбувається?
  Євроінтеграція – завдання для усього суспільства
Євроінтеграція – завдання для усього суспільства 16–17 квітня у Києві трива­ла Установча зустріч Плат­форми громадянського сус­пільства Україна–ЄС, на якій було започатковано гро­мадську платформу, що об’єднала роботодавців, профспілки та інші некомер­ційні організації з України та Європейського Союзу. Ра­зом вони здійснюватимуть моніторинг та робитимуть свій внесок у виконання умов євроінтеграції України.
 
Що відбувається?
  Дії профспілок в умовах катастрофічного падіння рівня життя населення
Дії профспілок в умовах катастрофічного падіння рівня життя населення Члени Президії ФПУ визнали неприпусти­мим та антисоціальним підвищення цін і тарифів в умовах замороження розмі­рів основних державних соціальних стан­дартів і гарантій, значного обмеження со­ціальних прав громадян, гарантованих Конституцією України, падіння реальної за­робітної плати, скорочення робочих місць тощо. На цьому наголошували учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 2 квітня у Києві.
 
Що відбувається?
  Продовжуємо правозахисну співпрацю в оновленому форматі
Продовжуємо правозахисну співпрацю в оновленому форматі У рамках реорганізації системи державного управління Постановою Кабіне­ту Міністрів України від 8 квітня 2014 року № 442 об’єднано Державну службу праці й Державну службу гірничого нагляду та промислової безпеки України.
 
Що відбувається?
  Українсько-датський проект на старті
Українсько-датський проект на старті 23–24 березня у Федерації профспілок України перебував уповноважений представник Датської профспілки 3Ф, коор­динатор міжнародного відділу Медс Лунд. Мета його робо­чого візиту полягала у доопрацюванні з керівництвом ФПУ програми фінансової допомоги донора – міністерства за­кордонних справ Данії, європейської програми сусідства для посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Укра­їні, а також підписання відповідної угоди між ФПУ і 3Ф – Об’єднаною федерацією робітників Данії.
 
Що відбувається?
  Україна має колосальний потенціал для співробітництва з Європою
Україна має колосальний потенціал для співробітництва з Європою У Відні (Австрія) пройшов міжнародний форум «Україна завтра», орга­нізований Федерацією роботодавців України за участі профспілок, впли­вових бізнесменів та по­літиків з України, Австрії, Великої Британії, Німеч­чини, Польщі, Франції.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання