« на головну 16.12.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (927)
07
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профспілки за кордоном
Профспілки за кордоном
  МАЙБУТНЄ СФЕРИ ПРАЦІ, ДО ЯКОГО МИ ПРАГНЕМО: ПОГЛЯД ПРАЦІВНИКІВ З ЄВРОПИ І ЦЕНТРАЛЬНОЇ АЗІЇ
МАЙБУТНЄ СФЕРИ ПРАЦІ, ДО ЯКОГО МИ ПРАГНЕМО: ПОГЛЯД ПРАЦІВНИКІВ З ЄВРОПИ І ЦЕНТРАЛЬНОЇ АЗІЇ 12–13 вересня у м. Баку, за сприяння Міжнародної організації праці та за участю Бюро МОП з питань діяльності в інтересах працівників (ACTRAV), Групи техніч­ної підтримки МОП з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Східної Європи і Центральної Азії проведено форум «Майбутнє сфери праці, до якого ми праг­немо: погляд працівників з Європи і Центральної Азії».
 
Профспілки за кордоном
  МІГРАЦІЯ – ВИКЛИК ДЛЯ ЄВРОПИ
МІГРАЦІЯ – ВИКЛИК ДЛЯ ЄВРОПИ Днями у німецькому місті Франкфурт пройшов саміт керівників національних профцентрів європейських країн.
 
Профспілки за кордоном
  РОЗВИВАЮЧИ СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ТА МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ
РОЗВИВАЮЧИ СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ТА МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ 25 березня у Міністерстві со­ціальної політики України відбулась робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осово­го з міністром соцполітики Павлом Розенком, заступни­ком Генерального секретаря Європейської конфедерації профспілок Петером Шерре­ром, заступником голови Об’єднання профспілок Грузії Іллею Вердзадзе.
 
Профспілки за кордоном
  ДАНСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ: ЗАСІДАННЯ КЕРІВНОГО КОМІТЕТУ
ДАНСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ: ЗАСІДАННЯ КЕРІВНОГО КОМІТЕТУ 28 жовтня у Луцьку відбу­лося засідання Керівного комітету дансько-україн­ського проекту.
 
Профспілки за кордоном
  ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ВИЗНАЧИЛИ СВОЮ ПОЛІТИКУ
ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ВИЗНАЧИЛИ СВОЮ ПОЛІТИКУ 29 ВЕРЕСНЯ – 2 ЖОВТНЯ В ПАРИЖІ ПРОХОДИВ 13-Й КОНГРЕС ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК
 
Профспілки за кордоном
  МКП оприлюднила список країн-порушників прав трудящих
МКП оприлюднила список країн-порушників прав трудящих Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) пред­ставила Глобальний індекс із прав трудящих – дослі­дження, що оцінює захист трудових прав як на зако­нодавчому рівні, так і на практиці. Згідно з ним, у 2015 році гіршими були країни Перської затоки.
 
Профспілки за кордоном
  Відбулося засідання виконкому IndustriALL
Відбулося засідання виконкому IndustriALL У м. Стокгольмі відбулося засідання виконавчого коміте­ту Глобальної спілки IndustriALL. Колишній президент проф­спілки IF Metall, а нині прем’єр-міністр Швеції Стефан Ло­вен звернувся до 200 учасників із словами про те, що профспілки й організовані працівники покликані відіграва­ти важливу роль у боротьбі за соціальну справедливість.
 
Профспілки за кордоном
  Якою має бути європейська політика сусідства: погляд профспілок «шістки»
Якою має бути європейська політика сусідства: погляд профспілок «шістки» 20–22 травня у Брюссе­лі відбулася конференція профспілок країн східно­го партнерства: Азербай­джану, Білорусі, Вірме­нії, Грузії, Молдови та України щодо перегляду європейської політики сусідства.
 
Профспілки за кордоном
  Роль брендів у забезпеченні прожиткового мінімуму
Роль брендів у забезпеченні прожиткового мінімуму У столиці Камбо­джі Пномпені від­булася зустріч членських проф­спілок Глобальної спілки IndustriALL із Камбоджі та Фі­ліппін. Її учасники поділилися досві­дом проведених кампаній, мета яких – забезпечен­ня прожиткового мінімуму в країні, а також вироблен­ня стратегії дій на майбутнє.
 
Профспілки за кордоном
  Від Syngenta вимагають поновити на роботі Імрана Алі
Від Syngenta вимагають поновити на роботі Імрана Алі У швейцарському місті Базелі, де проходять щорічні за­гальні збори акціонерів транснаціонального виробника агрохімікатів Syngenta, була організована демонстрація на підтримку пакистанської членської організації IndustriALL, PCEM, президент якої Імран Алі був звільнений за проф­спілкову діяльність. В акції взяли участь Глобальна проф­спілка, її швейцарська членська організація Unia, а також представники громадянського суспільства.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання