« на головну 25.11.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1079)
12
Листопад
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профспілки за кордоном
Профспілки за кордоном
  ПОПІКЛУЄМОСЬ ПРО СФЕРУ ПІКЛУВАННЯ!
ПОПІКЛУЄМОСЬ ПРО СФЕРУ ПІКЛУВАННЯ! 29 жовтня відзнача­тиметься Всесвіт­ній день дій «Час інвестувати в сфе­ру піклування про людей».
 
Профспілки за кордоном
  МКП пропонує створити новий соціальний контракт
МКП пропонує створити новий соціальний контракт Сьогодні наш світ занурив­ся в кризу. Причини цього – нерівність населення, гли­бокі зміни клімату, а тепер і пандемія коронавірусу, дата завершення якої поки не­відома. Пандемія COVID-19 привернула увагу до трудо­вих відносин, де часто не ви­стачає оплачуваних лікарня­них, гарантованої зайнятості й трудових договорів.
 
Профспілки за кордоном
  Вибори до Європейської конфедерації профспілок: Луку Вісентіні переобрано генеральним секретарем ЄКП, а Лоран Бергер обраний президентом ЄКП
Вибори до Європейської конфедерації профспілок: Луку Вісентіні переобрано генеральним секретарем ЄКП, а Лоран Бергер обраний президентом ЄКП Лідери національних профспілок Європи пе­реобрали Луку Вісентіні на посаду генерального секретаря та обрали Ло­рана Бергера президен­том Європейської кон­федерації профспілок.
 
Профспілки за кордоном
  Співпраця небайдужих громадян триває
Співпраця небайдужих громадян триває Черговий приїзд до України групи представників японської громадської організації «Фонд за безпеку харчування та жит­тя» був позаплановим. Його очільник, він же редактор од­нойменного журналу, Джуні­чі Ковака та заступник редак­тора Марута Харуе прийняли запрошення партнера – міжна­родної організації «Союз Чор­нобиль» виступити на симпозі­умі чергового конгресу цього об’єднання. Захід відбувся в м. Києві, у Національному нау­ковому центрі радіаційної ме­дицини Національної академії медичних наук України.
 
Профспілки за кордоном
  Профспілки – провідники цілей сталого розвитку у глобальному світі
Профспілки – провідники цілей сталого розвитку у глобальному світі 11–13 березня у м. Вашингтон (США) проходила зустріч високо­го рівня керівників національних профцентрів, що входять до Між­народної конфедерації профспі­лок, і глобальних профспілок із керівництвом Міжнародного ва­лютного фонду та Світового банку.
 
Профспілки за кордоном
  Посилення впливу трудящих: змінити правила
Посилення впливу трудящих: змінити правила Понад 1200 профспілкових активістів із 132 країн протягом 2–7 грудня взяли участь у IV Всесвітньому конгресі Міжнародної конфедерації проф­спілок (м. Копенгаген, Данія), що проводиться кожні чотири роки. Тема цьогорічного конгресу – «Посилення впливу трудящих: змінити правила».
 
Профспілки за кордоном
  Права трудящих в Україні мають бути надійно захищені
Права трудящих в Україні мають бути надійно захищені У ці дні в Женеві проходить 107-ма сесія вищого керівного фору- му Міжнародної організації праці (МОП) – Міжнародної конферен- ції праці (МКП), що має визначити загальні напрямки політики МОП.
 
Профспілки за кордоном
  Посилення впливу трудящих. Змінити правила
Посилення впливу трудящих. Змінити правила Днями в Лондоні завершило свою роботу 18-те засідання Генеральної ради Міжнарод­ної конфедерації профспілок (МКП), у якому взяв участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.
 
Профспілки за кордоном
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРАВО ВЛАСНОСТІ І ЇЇ ЗАХИСТ ЗАКОНОМ НЕ МОЖЕ БУТИ ПРИВІЛЕЄМ ЛИШЕ ДЛЯ ОЛІГАРХІЧНОГО БІЗНЕСУ ТА ДЕРЖАВИ, А Й МАЄ СТОСУВАТИСЯ БУДЬ-ЯКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧИ ГРОМАДЯНИНА»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРАВО ВЛАСНОСТІ І ЇЇ ЗАХИСТ ЗАКОНОМ НЕ МОЖЕ БУТИ ПРИВІЛЕЄМ ЛИШЕ ДЛЯ ОЛІГАРХІЧНОГО БІЗНЕСУ ТА ДЕРЖАВИ, А Й МАЄ СТОСУВАТИСЯ БУДЬ-ЯКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧИ ГРОМАДЯНИНА» 6 березня Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий взяв участь у 12-му засі­данні Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР), що відбу­лася у приміщенні Європей­ського економічно-соціального комітету у Брюсселі.
 
Профспілки за кордоном
  V З’ЇЗД КОНФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК АЗЕРБАЙДЖАНУ: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ ТА КОНСОЛІДАЦІЇ У СУСПІЛЬСТВІ
V З’ЇЗД КОНФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК АЗЕРБАЙДЖАНУ: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ ТА КОНСОЛІДАЦІЇ У СУСПІЛЬСТВІ У заході взяли участь 1300 делегатів від галузевих профспілкових орга­нізацій, офіційні особи держави та уряду, 85 профспілкових лідерів та активістів з 30 країн.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.11.2020 00:04

21.11.2020 00:03

21.11.2020 00:02

20.11.2020 23:55

09.11.2020 19:45

09.11.2020 19:44

09.11.2020 19:43

04.11.2020 22:12

04.11.2020 22:11

27.10.2020 13:22

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання