« на головну 22.04.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (996)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок

Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок


РУБРИКИ


Передплата

Статті Внутрішнє життя

Тариф «Профспілковий»: ваша професійна перевага

Тариф «Профспілковий»: ваша професійна перевага

Задля об’єднання зусиль з підвищен­ня мотивації профспілкового член­ства та іміджевої складової діяль­ності профспілок Центр соціальних послуг ФПУ і провідний національний оператор мобільного зв’язку Lifecell підписали Меморандум про співпра­цю, що розширює можливості Соці­ального профспілкового квитка.

Ц им документом запроваджується тарифний план «Профспілковий», яким пропонуються найбільш ви­гідні умови для власників Соціального профспілко­вого квитка серед усіх операторів, які працюють на національному ринку мобільного зв’язку.

Як стати власником Соціального профспілкового квитка та скористатися його перевагами, а також більш детальну інформа­цію щодо дії «Профспілкового тарифу» мобільного зв’язку ви змо­жете дізнатись, звернувшись за тел.: 080 021 03 08.

ПРЕС-ЦЕНТР ФПУ

 

Запоріжцям презентували Соціальний профспілковий квиток

17 вересня Запорізька обласна рада професійних спілок спільно з ТОВ «Центр соціальних послуг» провели презентацію та обговорення впровадження про­екту «Соціальний профспілковий квиток». Про його можливості розповіли координатор програми від ФПУ Дмитро Дорін та директор Центру соціальних послуг Яна Лунга-Федорович.

Н а заході були присутні більше 80 профспілко­вих лідерів первинних та обласних профспіл­кових організацій, майже половина яких ста­ли активними учасниками обговорення про­екту. Одне з питань стосувалося доцільності запровадження Соціального профспілкового квитка.

Під час заходу було отримано багато відповідей на за­питання про практичне застосування картки та роль профспілкових організацій у її розповсюдженні, але за­лишилися й питання, що потребують додаткового ви­вчення й обговорення.

Запорізька облпрофрада вдячна спеціалістам за про­ведену змістовну зустріч.

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛПРОФРАДА

 

Нові преференції для членів профспілки

14 вересня на черговому семінарі профспілко­вого активу проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу було проведено презен­тацію проекту «Соціальний профспілковий кви­ток» Федерації профспілок України.

П резентацію провели директор Центру со­ціальних послуг Яна Лунга-Федорович і ко­ординатор проекту від ФПУ Дмитро Дорін.

Метою цього заходу, як зазна­чив голова профкому Олександр Чередниченко, є більш ґрунтов­не ознайомлення профспілково­го активу з проектом і впрова­дження його у профспілковій ор­ганізації як мотиваційної скла­дової профчленства.

Усі можливі аспекти цього со­ціального проекту представила директор Центру соціальних по­слуг Яна Лунга-Федорович, під­кресливши, що Соціальний профспілковий квиток надає його власникам чимало суттє­вих преференцій і переваг.

Зокрема, це можливість що­денного заощадження коштів за­вдяки придбанню товарів і по­слуг із знижкою в рамках дис­контної програми. Вона діятиме серед партнерів Центру в мережі магазинів продуктів харчуван­ня, техніки, будматеріалів, рес­торанах, аптеках, клініках (у тому числі стоматологічних), са­наторно-курортних установах і турагентствах, спортклубах, но­таріаті й адвокатурі, серед пере­візників, на станціях техобслуго­вування і АЗС, в автосалонах і страхових компаніях.

Яна Дмитрівна наголосила, що власники соціальної картки мають можливість отримувати кваліфіковану юридичну, кон­сультативну, інформаційну до­помогу для захисту від пору­шення роботодавцями, органа­ми державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників.

За допомогою професійних юристів call-центру (безкоштов­на «гаряча лінія» 24 години на добу 7 днів на тиждень) і послуг програм «Адвокат-24» та «Допо­мога в дорозі» власник квитка буде почуватися більш захище­ним, причому як удома, так і під час далеких поїздок.

Розповідаючи про подальші кроки з розширення переліку по­слуг для учасників програми «Со­ціальний профспілковий кви­ток», Дмитро Дорін поінформу­вав про впровадження програм медичного соціального страху­вання, зокрема страхового від­шкодування на амбулаторно-по­ліклінічну допомогу, денний ста­ціонар, малі хірургічні операції, невідкладну стоматологічну до­помогу, пологи тощо. Він також відповів на запитання профспіл­кових активістів підприємств проммайданчика, яких цікавили, насамперед, організаційні та фі­нансові аспекти цієї програми.

Представляючи проект, Яна Лунга-Федорович зауважила, що він працює за принципом зворотного зв’язку Центру соці­альних послуг з низовими проф­спілковими ланками. В свою чергу, профспілковий актив, ко­ристуючись нагодою, запропо­нував розширити перелік по­слуг для учасників програми і включити до нього оплату кому­нальних послуг.

Координатори проекту де­тально висвітлили поетапні дії з реєстрації та отримання Соці­ального профспілкового квитка – від внесення даних до бази Центру соціальних послуг та укладення договору між Цен­тром і організаційною ланкою профспілки до виготовлення і передачі квитка власникам.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ ПРОФКОМУ

ПРОММАЙДАНЧИКА МГЗ

29.09.2018ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

24.03.2019 23:44

24.03.2019 23:43

24.03.2019 23:27

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання