« на головну 22.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Пенсійна реформа

Вето – пенсійній реформі

Вето – пенсійній реформі

Минулої п’ятниці, 15 липня, під стінами Адміністрації Президента за участі представників членських організацій ФПУ з усієї України відбувся мі­тинг на підтримку звернення Федерації профспілок України до Президента Віктора Януковича щодо застосування ним права вето до прийнятого Верхов­ною Радою Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення ре­формування пенсійної системи».

«Ні – антинародній пенсійній реформі!», «Ні – звуженню прав пенсіо­нерів!», «Вимагаємо ви­переджуючих заходів соціального захисту на­селення», «Профспілки Тернопільщини проти реформи за рахунок тру­дящих», «Працівники культури Вінниччини проти ТАКОЇ пенсійної реформи», «Харків’яни проти зниження життєво­го рівня громадян Украї­ни», «Івано-Франківщина вимагає вето на закон України про пенсійну реформу» тощо – під та­кими гаслами активісти-спілчани з усіх куточків нашої країни прийшли під стіни Адміністрації Президента.

З трибуни виступили в. о. Голови ФПУ Григорій Осовий, профспілкові акти­вісти, представники член­ських організацій ФПУ.

Захід відкрив заступ­ник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, який наголо­сив на мирному характе­рі публічної акції, єдина вимога якої – накласти вето на антинародну пенсійну реформу: «Пар­ламент захотів вчинити наступ на права наших жінок, захотів поживити­ся за рахунок бідної, але порядної і чесної україн­ської жінки. Наша мета – не привести сюди десят­ки або мільйони людей. Наша мета сьогодні – не повторити історію Гре­ції. Наша мета проста – звернутись до гаранта Конституції, щоб він за­хистив наші конститу­ційні права. Ми дуже сподіваємось, що Віктор Янукович прийме пра­вильне, виважене рішен­ня і накладе вето».

У своєму виступі Гри­горій Осовий зазначив: «За рішенням Президії Федерації профспілок ми прийшли до будівлі Пре­зидента, аби висловити наш профспілковий про­тест закону № 7455 «Про заходи щодо законодавчо­го забезпечення реформу­вання пенсійної системи» і звернутися з проханням застосувати право вето до нього. На жаль, народні обранці, голосуючи, не до­слухалися до голосу лю­дей, голосу профспілок, розуму і прийняли анти­народний закон, громад­ське обговорення якого було проігноровано. Пре­зиденту належить при­йняти рішення, яке має захищати інтереси укра­їнського суспільства.

Нас звинувачують у тому, що профспілки ви­ступають проти пенсій­ної реформи. Хотів би за­перечити: профспілки за пенсійну реформу, але не таку, яку пропонує Верхо­вна Рада України. Ми за справедливу пенсійну ре­форму. Профспілки зали­шатимуться на своїй по­зиції: ми вимагатимемо і будемо продовжувати боротьбу за єдиний закон, за яким як для міністрів, депутатів, так і для рядо­вих працівників тільки заробітна плата та стаж враховуватимуться при нарахуванні пенсії».

Григорій Осовий осо­бисто передав пред­ставнику Адміністрації Президента звернення Фе­дерації профспілок Укра­їни до Віктора Януковича щодо застосування ним права вето до прийнятого Верховною Радою Зако­ну України «Про заходи щодо законодавчого за­безпечення реформуван­ня пенсійної системи».В. О. Голови ФПУ Григорій Осовий на трибуні під стінами Адміністрації Президента


Думку харків'ян поділяють активісти з усіх куточків України


Керівництво ФПУ вдячне всім, хто того спекотного дня прийшов уголос висловити свою позиціюЗахід набув значного резонансу в медіа-просторі
 

 

21.07.2011


Олена ОВЕРЧУК, «ПВ»

ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання