« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура

ЗВОРУШЛИВА ЗУСТРІЧ У РІДНОМУ ТЕАТРІ

ЗВОРУШЛИВА ЗУСТРІЧ У РІДНОМУ ТЕАТРІ

 

За підтримки Міжнародної фе­дерації акторів (генеральний се­кретар Домінік Лукер), за дору­ченням голови ЦК Профспілки працівників культури України Людмили Перелигіної в м. Ужго­роді, у приміщенні Закарпат­ського академічного обласного українського музично-драма­тичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Ше­регіїв відбулася зустріч з воїна­ми-добровольцями – артиста­ми театру.

Закарпатська область є прикордон­ною в Україні, вона межує з чотирма країнами Євросоюзу: Угорщиною, Сло­ваччиною, Румунією та Польщею.

Символічно, що зустріч проходила у день трьох великих українських свят: Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та свята По­крова.

З початку російської агресії проти України семеро працівників театру пішли захищати свою країну. Дехто з них повернувся додому після поранень і лікування, нині ж усі актори-добро­вольці перебувають на реабілітації. А Володимир Щобак після лікування зно­ву повернувся у зону бойових дій.

На зібранні, організованому головою Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури На­талією Товтин та головою первинної профспілкової організації Закарпат­ського академічного обласного україн­ського музично-драматичного театру Михайлом Фіщенком, були присутні добровольці Рудольф Дзуринець, Олек­сандр Мавріц, Дмитро Сньозик, брати Павло та Андрій Файвани, а також мати дружини Володимира Щобака На­талія Леготай. Більшість з них пред­ставляли творчі династії театру. Зу­стріч проходила тепло, по-родинному, у невимушеному спілкуванні з людьми непохитної віри, незламного духу, справжніми патріотами. Як влучно ви­словився один з її учасників, вони за­вжди на фронті – культури й оборони країни.

З ініціативи профспілки на зустрічі було висловлено пропозиції і побажан­ня учасників бойових дій. Йшлося, зо­крема, про оздоровлення членів проф­спілки та їхніх дітей, реабілітацію, пси­хологічну підтримку наших воїнів та їхніх родин, соціальний захист працю­ючих, оплату праці тощо. Усі ці питан­ня взяла на контроль Профспілка пра­цівників культури України. Усім учас­никам бойових дій голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин вручила ма­теріальну допомогу. Закарпатські акто­ри-добровольці висловили щиру подя­ку Міжнародній федерації акторів та Профспілці працівників культури України й особисто Домініку Лукеру і Людмилі Перелигіній за підтримку та солідарність в цей нелегкий для нашої країни час.

СЕРГІЙ БАРАНЧИКОВ, ПРЕС-ЦЕНТР ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛПРОФРАДИ. ФОТО АВТОРА

 

БУРХЛИВИЙ ЧАС ЄДНАЄ ПРОФСПІЛЧАН

Члени профспілки Шосткинської організації Профспілки працівників освіти і науки України заради якнайскорішої перемоги над ра­шистськими нелюдами створи­ли та активно працюють у во­лонтерському центрі «Шостка – добро».

Як повідомила голова первинної проф­спілкової організації Шосткинського ліцею Світлана Суптельна, освітяни Шостки щойно повернулись із звільнених районів Харківщи­ни. На зустрічі з працівниками освіти звільне­них Балаклії, Шевченкового, Донця їм було передано різноманітні продукти харчування: картоплю, капусту, консервацію, мед, а також теплий одяг, ковдри, газові балони, з душев­ним теплом спілкувались як браття і сестри єдиної родини – України освітяни Шостки та Харківщини.

Нехай же нашим друзям із Харківської об­ласті буде хоч трішечки тепліше на душі, сит­ніше за столом і затишніше в серці від того, що ми, шосткинці, нехай десь і далеко, але поруч.

ПРЕС-СЛУЖБА ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

СВЯТКОВИЙ КОРОВАЙ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

У День захисників та захисниць України представники Хмельницької АЕС відвідали військових, які проходять реабілітацію. Вони висловили вдячність за мужність та спокій наших домівок, приготували смачні домашні смаколики та святковий коровай, а також подарували абонементи для відвідування ба­сейну, щоб покращити емоційний та фізіологічний стан воїнів.

06.11.2022ДОДАТИ КОМЕНТАР 2000
Ваше ім'я:
Коментар:
  введіть цифри на картинці
УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання